Praca zdalna dla każdego | 3 400 – 4 600 PLN mies.

[] Praca w Polsce

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem poszukujemy osób do nawiązania krótkiej bądź długoterminowej współpracy.

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku OD PONAD 20 LAT.

Pracę traktujemy jako dodatek do etatu, bądź studiów, natomiast atrakcyjne zarobki sprawiają, że można ją potraktować jako JEDYNE i STAŁE źródło dochodu nawet w dobie inflacji i drożyzny.

Pragniemy dodać, że osoby u nas pracujące NIE patrzą na ceny jedzenia czy też paliwa, a dodatkowym atutem jest to, że sektor usług w którym działamy sprawia, że inflacja działa na naszą korzyść.

UWAGA!

Co oferujemy?

Wymagania:

Opis stanowiska pracy:

Podczas szkolenia będziesz mieć możliwość zarobienia minimum 500 zł.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPISYWANIA TYLKO DO POSZCZEGÓLNYCH OSÓB.

Kliknij przycisk Aplikuj teraz - wypełnij krótką formę, a My skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 2 godzin.

Informacje dodatkowe

Brak

Adres ogłoszenia

Kontakt

Mail: rafalwozniak1@op.pl
Telefon: 732121245

Lokalizacja

Toruń, Adama Mickiewicza, Toruń
Dolnośląskie (Polska)

Ogłoszenie dodano: 2023-03-13 05:41:56
Ogłoszenie wygasa: 2023-04-12 05:41:55