Praca Testera BEZ doświadczenia

[Zatrudnię] Praca w Polsce

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko testera darmowych kampanii online. Praca polega na testowaniu darmowych aplikacji oraz kampanii online, a następnie wyrażeniu krótkiej opinii na ich temat. Możesz ją wykonywać w dowolnym czasie i bez narzuconych limitów. Oferujemy umowę na wykonywane działania a także pakiet indywidualnych darmowych szkoleń, które bez najmniejszego problemu odbędziesz w domowym zaciszu. Nie wymagamy doświadczenia.

Zajęcie jest naprawdę proste i intuicyjne, nie jest potrzebne Ci nic oprócz podstawowej obsługi komputera i dostępu do internetu. Jest to idealna praca dla każdego, kto chce sobie dorobić w zaciszu swojego domu kosztem niewielkiego wysiłku.

Co oferujemy?

W naszym zespole działają ludzie bezrobotni, samotnie wychowujące matki, osoby pracujące na etacie. Tak naprawdę nie ma znaczenia co aktualnie w życiu wykonujesz, ponieważ to Ty dostosowujesz swój czas pod działanie.

Opis stanowiska:

Z góry wiesz, ile dostaniesz za przetestowanie danej aplikacji/kampanii oraz ile czasu to zajmie.

Wymagania:

Wyprzedzając pytania:

Kliknij w przycisk APLIKUJ, zostaniesz przeniesiona/y na naszą stronę gdzie poznasz szczegóły.

Informacje dodatkowe

Brak

Adres ogłoszenia

Kontakt

Mail: kontakt@iconic-media.pl
Telefon:

Lokalizacja

Polska, Polska
Dolnośląskie (Polska)

Ogłoszenie dodano: 2024-07-05 08:20:18
Ogłoszenie wygasa: 2024-08-04 08:20:13